STILL to uznany producent wózków widłowych i rozwiązań intralogistycznych na świecie. Już od ponad 100 lat budujemy relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i wysokiej jakości obsługi.

W Polsce posiadamy jedną z największych i najnowocześniejszych flot wózków widłowych i wózków techniki magazynowej na wynajem. Dzięki pięciu punktom wynajmu zlokalizowanych w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu możemy błyskawicznie dostarczyć odpowiedni wózek w każde miejsce w kraju

Nowoczesna flota, duży wybór i szybka dostawa to główne powody, dla których warto się zainteresować naszą ofertą wynajmu krótkoterminowego.

Ponad 2300 wózków pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Umożliwiamy wynajem wózków widłowych każdego typu. W naszej ofercie wynajmu znajdują się także specjalne akcesoria i dodatkowy osprzęt, taki jak np. pozycjonery wideł, paletyzery czy uchwyty do przewożenia

Jesteśmy

Pomocni

mamy szybki i skuteczny serwis w całej Polsce

Elastyczni

dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Doceniani

kilkukrotnie zdobyliśmy prestiżową nagrodę IFOY

Przyjaźni

naszą misją jest fachowa, skuteczna i życzliwa obsługa

SKONTKTUJ SIĘ Z NAMI LUB SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ!

  • wynajem@still.pl
  • 787 075 055
  • XYZ

Doświadczenie

działamy blisko 30 lat na polskim rynku

Nowoczesność

operujemy flotą wysokiej klasy spełniającą najwyższe formy

Dostępność

dostarczamy wózki w każdy zakątek Polski

Transparentność

jasne i przejrzyste zasady wynajmu

Elektryczne wózki unoszące

Niezawodne, energooszczędne i łatwe w użyciu. Kompaktowa konstrukcja oraz udźwig do 2 ton czynią te wózki zwrotnymi i umożliwiają wykorzystanie w wielu sytuacjach.

Elektryczne wózki podnośnikowe

Mocniejsze i bardziej inteligentne od innych. Dzięki wózkom podnośnikowym STILL organizacja pracy w magazynie nie będzie stanowić problemu. Wysoki udźwig resztkowy, kompaktowa konstrukcja oraz wysoka wydajność pozwalają na maksymalną wydajność.

Elektryczne wózki widłowe

Najpopularniejsze w naszej ofercie, elektryczne wózki widłowe STILL zawsze wyróżniają się długim czasem pracy, ogromną niezawodnością i indywidualnie regulowanymi właściwościami jezdnymi.

Wózki z napędem Diesla i gazowym

Mocne, wydajne, niskoemisyjne. Nowoczesne wózki widłowe z silnikiem Diesla i gazowym zapewniają czyste osiągi w każdej sytuacji. Udźwig do 8 ton gwarantuje pełną wydajność w każdych warunkach.

Wózki wysokiego składowania

STILL wykorzystuje najnowsze rozwiązania oferowane na rynku. Wydajny napęd, nowoczesny i ergonomiczny design oraz energooszczędność czynią z tego modelu idealnego partnera w magazynie wysokiego składu, nawet do 13 m.

Wózki do kompletacji

STILL oferuje szeroką gamę innowacyjnych wózków do kompletacji pionowej i poziomej, które pomogą Ci skutecznie wykonać każde zadanie. Mnogość konfiguracji pozwala dopasować sprzęt do najbardziej wymagających sytuacji.

Ciągniki elektryczne

Bez względu na rodzaj pracy; z przyczepami czy bez, ciągniki elektryczne sprawdzają się perfekcyjnie do przewożenia ładunków na średnich i długich dystansach. Wysoka wydajność w parze z komfortem i bezpieczeństwem obsługi wyróżniają wszystkie nasze ciągniki.

Podesty ruchome

Niezawodne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznej pracy na wysokościach.