Kategoria „Inne” zawiera zróżnicowane oferty, wśród których okazjonalnie można szukać elementów wyposażenia wózków widłowych, urządzeń techniki magazynowej oraz ciągników i traktorów. Obejmuje alternatywne urządzenia chwytające i unoszące, akumulatory oraz przyczepy i ramy do wózków ciągnikowych. Dzięki tego typu wyposażeniu, można optymalnie dopasować funkcjonalności pojazdów transportowych do specyficznych procesów intralogistycznych, występujących w konkretnym przedsiębiortstwie.

Oferty

 

 

 

 

Przykładowe elementy dodatkowego wyposażenia i ich zastosowanie

Nietypowe urządzenia unoszące dla czołowych wózków widłowych

Do alternatywnych urządzeń unoszących dla czołowych wózków widłowych zaliczyć można między innymi: wykorzystywane w przemyśle papierniczym i meblarskim chwytaki do bel, obrotnice usprawniające pracę w warzywnictwie i sadownictwie, czy wydłużone widły i podwójne paletyzery, cieszące się dużą popularnością wśród zakładów produkujących napoje.

Ramy transportowe i przyczepy

Duże możliwości dostosowania do wymagań konkretnej linii produkcyjnej dają również różnego typu ramy do ciągników, umożliwiające wygodne układanie i pobieranie ładunków na i z zestawów transportowych. Dobre dostosowanie przyczepy do wykonywanych zadań może znacząco uprościć zadania transportowe i zwiększyć efektywność procesów intralogistycznych. 

Akumulatory, baterie i prostowniki

Wyposażenie wózków elektrycznych obejmuje również elementy układu zasilającego i ładującego, takie jak baterie i prostowniki. Decydując się na części używane trzeba jednak zachować szczególną uwagę – tak, aby nabyć akumulator pasujący do konkretnego modelu wózka.

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY