Bogata flota i najwyższa jakość to główne powody, dla których warto się zainteresować naszą ofertą wynajmu krótkoterminowego. Ponad 2500 wózków czeka na Ciebie. Umożliwiamy wynajem wózków widłowych każdego typu. Bez zbędnych formalności dostarczamy klientom potrzebne urządzenia w dowolne wskazane miejsce w Polsce.

Wynajem Banner

Sprawdź ofertę wynajmu

EXU 20

STILL EXU
Elektryczny wózek unoszący o udźwigu 1,6-2,0 ton

Wózek niezawodny, energooszczędny i łatwy w użyciu. Kompaktowa konstrukcja czyni wózek zwrotnym i umożliwia wykorzystanie w wielu sytuacjach.

Sprawdź ofertę

EXV

STILL EXV
Elektryczny wózek podnośnikowy o udźwigu 1,4-2,0 ton

Mocniejszy i bardziej inteligentny od innych. Jego wyróżniki to m.in. wysoki udźwig resztkowy i kolorowy wyświetlacz. Posiada niezwykle mocny i niezawodny silnik oraz precyzyjne sterowanie.

Sprawdź ofertę

FM-X

STILL FM-X
Wózek wysokiego składowania o udźwigu 1,0-2,5 tony

FM-X wykorzystuje najnowsze rozwiązania oferowane na rynku. Wydajny napęd, nowoczesny i ergonomiczny design oraz energooszczędność czynią z tego modelu idealnego partnera w magazynie wysokiego składu, nawet do 13 m.

Sprawdź ofertę

RX-20

STILL RX-20
Elektryczny wóżek widłowy o udźwigu 1,4-2,0 ton

Elektryczny wózek widłowy STILL RX 20 o udźwigu 1,4-2,0 tony oferuje więcej wszystkiego: więcej mocy, dynamiki i dostępności. Najnowsza generacja naszego bestsellera to najlepsze co do tej pory stworzyliśmy.

Sprawdź ofertę

RX-60-25

STILL RX 60 25/35
Elektryczny wózek widłowy o udżwigu 2,5-3,5 tony

Wykorzystaj w pełni inteligentne funkcje oferowane przez ten dynamiczny wózek. Model RX 60-25/35 już od pierwszych chwil przekona do siebie każdego operatora za sprawą doskonałej równowagi mocy, ergonomii, zwrotności i energooszczędności.

Sprawdź ofertę

RX-60-60

STILL RX 60 60/80
Elektryczny wózek widłowy o udżwigu 6,0-8,0 ton

Ekologiczny mocarz, zdolny przewieźć ładunki o wadze do 8 ton. Wysokie osiągi, ponadprzeciętne tempo pracy i niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealnym pojazdem do obsługi ciężkich ładunków.

Sprawdź ofertę

RX-70-16

STILL RX 70 16/20
Spalinowy wózek widłowy o udźwigu 1,6-2,0 ton

Połączenie ogromnej siły z niezwykła precyzją i komfortem obsługi. Niezwykle niskie zużycie paliwa przy zachowaniu najwyższego poziomu wydajności świadczy o zaawansowaniu technologicznym wózka.

Sprawdź ofertę

RX-70-60

STILL RX 70 60/80
Spalinowy wózek widłowy o udźwigu 6,0-8,0 ton

Model o niezwykłej wydajności, stworzony do ciężkich zadań. Przy całej swojej mocy jest jednak nadal oszczędny i przyjazny środowisku.

Sprawdź ofertę

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY